Sera Flora Nature

voľné balenie 1L (200g) - 8,20 €

voľné balenie 0,5L (100g) - 4,30 €

voľné balenie 0,25L (50g) - 2,30 €

 

Objednať môžete na 0908 965 688, alebo  ryby.martin@centrum.sk 

 

Je rastlinné vločkové krmivo ideálne pre rastlinožravé živorodky, sumce mrenky ako i tlamovce z afrických jazier. Plnohodnotné krmivo - podľa vzoru prírody.
Návod na použitie: Kŕmte niekoľkorazy denne, ale len toľko čo ryby v krátkom čase spotrebujú.
Zloženie: obilniny, bio-byliny, mliečne a rastlinné bielkoviny, mliečne a rybie bielkoviny, droždie, spirulina, rybie a rastlinné oleje a podľa EU-predpisov povolené farbivo.
Obsah vitamínov v 1kg: vit. A 36.000 m,j., vit. B1 40mg, B2 90mg, stab. vit. C 550mg, vit D3 2.000 m.j. vit E 120mg.
Deklarované akostné znaky: surový protein 42,7%, surové tuky 6,7%, surová vláknina 3,2%, surový popol 11,8%

Tento produkt patrí do skupiny produktov "sera Nature", ktorá nevyžaduje žiadne farbivá ani konzervačné látky. Rozmanitá potrava s prísadami blízkymi prírode je nejlepšou ochranou pred nedostatkami a podporuje zdravie a vitalitu rýb. Typy krmív Nature preto obsahujú prírodné zložky ako spirulina, krill alebo udržatelnú hmyziu múčku z lariev muchy Hermetia. Značky na prednej strane obalu zvýrazňujú tieto zložky a ich množstvo v krmive.

Osobne ho používam ako základné krmivo pre všetky rastlinožravé ryby. Je to veľmi kvalitné krmivo, ktoré zabezpečuje dokonalú kondíciu mojich rýb. Kŕmim s ním niekoľko krát denne, sedem dní v týždni.

Ak ste boli zvyknutý na klasickú Sera Flora s obsahom červených vločiek, tak Vás možno na prvý pohľad prekvapí, že nová Sera Flora Nature už tieto červené vločky neobsahuje.