Dainichi CICHLID veggie Pro SINKING

 

voľné balenie 100g - 7,50 €

voľné balenie 250g - 14 €

 

Objednať môžete na 0908 965 688, alebo  ryby.martin@centrum.sk 

 

Veľkosť granuliek je cca 1mm.

 

 

Je to základné krmivo pre riasožravé a všežravé africké cichlidy s výrazným podieľom rastlinnnej zložky. Obsahuje, riasu, spirulinu a íl. Taktiež obsahuje aj astaxantín, ktorý napomáha zintenzívniť červené sfarbenie vašich cichlíd.

Vhodné pre cichlidy ako Tropheus, Metriaclima, Melanochromis, Pseudosimochromis, Pseudotropheus, Callochromis, Tropheops, Cyathopharynx ,Cynotilapia, Xenotilapia, Enantiopus, Petrochromis, Simmochromis, Callochromis, Cunnictonia, Ophtalmotilapia, Cyathopharynx, Eretmodus, Spathodus, Tanganikodus, Chindongo, Labidochromis, Labeotropheus, Maylandia, Petrotilapia a iné...

 

Krátky popis:

100% prírodné krmivo obohatené o kril a spirulinu

Montomorillonitový íl pre lepšie trávenie a rast

β-glukán pre posilnenie imunitného systému

Neprispieva k rastu rias

Bez chemických konzervantov

 

Popis produktu:

Vysoko kvalitné akvaríjne krmivo vo forme peliet, ktoré je vhodné pre bylinožravé cichlidy.

Jedná sa o doposiaľ najkvalitnejšie krmivo pre cichlidy na celom trhu!

Veggie Pro krmivo obsahuje patentovanú zmes ingrediencí, ktoré sú špecialne navrhnuté tak, aby boli vaše bylinožravé cichlidy dokonalo vyfarbené a zdravé. Vďaka spiruline, ktorá je v krmive obsiahnutá je veľmi bohaté krmivo na ľahko stráviteľné zdroje bielkovín potrebných pre rast, vyfarbenie a zdravie. Napriek tomu krmivo obsahuje aj hnedú riasu, ktorá je bohatá na vlákninu.

Najdôležitejšou zložkou je však montmorillonitový íl, ktorý je veľmi dôležitý pri trávení, pričom len Dainichi krmivá obsahujú túto veľmi dôležitú zložku. Tento íl pomáha na seba viazať a neutralizovať nebezpečné toxíny (jedy), íl taktiež aj pomáha omladzovať tráviaci trakt.

V krmive sú obsiahnuté rôzne vitamíny, enzýmy a dokonca aj cesnak, tieto zložky pomáhajú udržiavať ryby zdravé a bez vnútorných parazitov.

Krmivo je navrhnuté tak, aby zabránilo akémukoľvek nadúvaniu v traviacom trakte rýb.

 

Zloženie krmiva:

Hnedé riasy, biela rybia múčka, pšeničná múka, krill, pšeničné klíčky, losos, hrachový proteín, riasy spirulina, kvasnice, montmorillonitový íl, cesnak, proteázy, arabská guma, beta-glukán acetát, vitamíny A, D-sterol (D3) DL-alfa-tokoferol (E), L-askorbyl-2-polyfosforan (C), doplnok vitamínu B12, cholín chlorid, niacín, pantothenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid (B6), tiamín mononitrát, inositol, kyselina listová, Menadion síranu sodného Complex (K), biotín, síran kobaltnatý, síran meďnatý, síran železitý, síran mangánatý, etyléndiamín

 

Vapnikový montomorillonitový íl

Jedným z hlavných dôvodov pre výber tohto krmiva je obsah ílu. Dainichi ako jediný výrobca krmív pre cichlidy do svojich krmív pridáva práve tento íl. Tento íl je veľmi dôležitý pre fungovanie správneho tráviaceho traktu, pričom na seba viaže a ničí širokú škálu nebezpečných jedov, ktoré sú prítomné v akváriu. Íl je zložený z viac ako 60 rôznych vitamínov, pričom taktiež podporuje rast rýb. Vďaka tomuto ílu voda vo vašom akváriu nadobudne podobné parametre ako voda v prirodzenom prostredí.

 montmorillonitový kril

 

100% prírodné

Krmivo je ako jedno z mála, 100% prírodné, teda neobsahuje žiadné plnivá alebo chemické konzervačné látky. Taktiež krmivo je bez lacných zložiek ako kukurica, či lucerna. Krmivo taktiež neobsahuje nadmerný obsah sacharidov, ale napriek tomu obsahuje čerstve a kvalitné bielkoviny. Unikátne zloženie krmiva zaručuje rýchle trávenie potravy, čo výrazne urýchľuje rast rýb a znižuje pravdepodobnosť ochorenia. Taktiež neprispieva k znečisteniu akvária. Jedná sa o ľahko stráviteľné krmivo, čo zaručuje  predchádzať chorobami ako nadúvanie, či obezita a zvyšuje dĺžku života rýb.

Krmivo prispieva k tomu, aby vaše cichlidy vyzerali rovnako dobre ako vo voľnej prírode.

Bez konzervačných látok

β-glukan

Všetky nami dodávane Dainichi krmivá obsahuju túto účinnú látku, ktorá významne posilňuje imunitný systém vašich rýb. Vďaka prítomnosti probiotík sa môžu cichlidy účinnejšie brániť voči útokom patogénnych mikroorganizmov a zaznamenajú rýchlejši návrat ku zdraviu po úrazoch alebo chorobách.

B-glukán

 

Analýza krmiva:

proteíny min. 37%, tuky min. 5%, vláknina max. 4%, vlhkosť max. 9%, popol max. 10%, vápnik min. 2%, fosfor min. 0,7%

 

Návod na použitie:
Ryby kŕmte len takým množstvom, ktoré dokážu okamžite skonzumovať behom niekoľkých minút. Odporúčame kŕmiť skôr menšími dávkami, ale viackrát denne (2-4 krát). Krmivo neovlažujte vodou pred použitím ! Takéto ovlaženie môže spôsobiť vymytie vitamínov, farebných zosilňovačov, ostatných živín.

Všetky Dainichi krmivá majú čo najmenší obsah škrobov, aby sa predišlo nafučaniu krmiva v tráviacom trakte.

Vysoký obsah rias v krmive sa hodí pre bylinožravé cichlidy a prísavníky.